•  "Przerwa na czytanie"
          • "Przerwa na czytanie"

• Jeszcze raz wróćmy wspomnieniami do naszej czytelniczej akcji "Przerwa na czytanie"

Poniżej chwalimy się otrzymanym od organizatorów dyplomem oraz jeszcze raz dziękujemy Wam drodzy uczniowie za aktywny udział w tym wydarzeniu!

• Dzień Sekretarki

• Pani sekretarka to bardzo ważna osoba w szkole, która bardzo często służy uczniom radą i pomocą w wielu codziennych sprawach. Na co dzień można ją zobaczyć pośród segregatorów i papierów, telefonu, komputera i pieczątek.

W sekretariacie naszej szkoły króluje Pani Beata.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Sekretarki uczniowie postanowili docenić pracę i podziękować za życzliwość oraz uśmiech.

Wręczyli drobny upominek i kwiatki oraz złożyli życzenia i zaśpiewali "Sto lat".

• W świecie Montessori

• W ramach ogólnopolskiego projektu edukacyjnego " W świecie Montessori" dzieci z oddziału przedszkolnego 0A i 0B zrealizowały zadanie styczniowe: „Wrzeciona – przelicznie do 9”.

• Dzień Babci i Dziadka w klasach I-III

•  Z okazji Dnia Babci i Dziadka uczniowie klas: I, II i III przygotowali szkolną uroczystość dla zaproszonych gości. W programie artystycznym recytowali wiersze, śpiewali przepiękne piosenki, składali życzenia, dziękowali babciom i dziadkom za ich troskę i dobroć. Zatańczyli również  taniec ludowy ,,Grozik'' oraz ,,Czaczę''. Następnie licznie zgromadzeni goście zostali zaproszeni do wspólnego śpiewu piosenki ,,Czerwone jabłuszko''. Wnuki wręczyły dziadkom własnoręcznie wykonane upominki. Na twarzach dziadków widać było ogromne wzruszenie. Na zakończenie uroczystości odśpiewali sto lat.

• Z wizytą w Domu Opieki Pod Złotym Dębem

• Już nie raz nasza szkoła pokazywała jak wielkie ma serce. Tym razem z inicjatywy Szkolnej Biblioteki pod czujnym okiem Pani Renaty Jóźwiak- przekazaliśmy drobne upominki: własnoręcznie robione laurki z okazji Dnia Babci  i Dnia Dziadka do Domu Opieki Pod Złotym Dębem. Podopieczni Domu byli bardzo szczęśliwi wiedząc, że ktoś o nich pamięta w tym szczególnym dniu.

• Dzień Babci i Dziadka w oddziałach przedszkolnych

• Babcia i dziadek to wyjątkowe osoby w naszym życiu, tak wiele im zawdzięczamy. Zawsze pomocni, otwarci, gotowi na wszelkie poświęcenia dla swoich wnuków. Uczą jak prawdziwie kochać.

Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci z oddziału przedszkolnego 0A i 0B przygotowały uroczystości dla zaproszonych gości. W przedstawionym programie artystycznym dzieci dziękują swoim dziadkom za troskę, życzliwość, wyrozumiałość oraz ciepły i serdeczny uśmiech. Dziadkowie z dumą oraz kręcącą się w oku łezką oglądali występy wnucząt. Były to wyjątkowe chwile pełne radości i uśmiechu. Ogromne brawa dla małych artystów.

Babcia i Dziadek to wyjątkowe osoby w życiu każdego dziecka. Zabawy i spacery z dziadkiem czy pyszności przygotowane przez babcię – któż z nas tego nie pamięta? Nam nie pozostaje nic innego jak tylko przyłączyć się do życzeń najmłodszych i życzyć wszystkim Babciom i Dziadkom dużo zdrowia, spełnienia marzeń oraz pociechy z wnuków.​​​​​​​

• Dzień Kubusia Puchatka

• „– Jaki dziś dzień? – zapytał Puchatek.

– Dziś – odpowiedział Prosiaczek.

Na to Puchatek: – To mój ulubiony dzień”

18 stycznia 1882 roku urodził się pisarz Alan Aleksander Milne. Rocznica urodzin autora „Misia o bardzo małym rozumku” stała się okazją do ustanowienia 18 stycznia Międzynarodowym Dniem Kubusia Puchatka.

Dzieci z oddziału przedszkolnego 0A i 0B postanowiły uczcić ten dzień i poświętować wspólnie z Kubusiem Puchatkiem.

• Klasowi Mistrzowie Insta.Ling za miesiąc grudzień :

• Klasowi Mistrzowie Insta.Ling za miesiąc grudzień :)

Brawo dla Najwytrwalszych! :)

klasa IV: Gabriela Walczak

klasa V: Gabriel Golus i Maja Pysiak

klasa VI: Amelia Lewińska i Łukasz Rusak

klasa VII: Aleksandra Piechota, Bartłomiej Piechota, Aleksandra Rusak i Mateusz Wawrzyński

klasa VIII: Adam Golus

Congratulations! :)

Zdj.: Uczniowie naszej szkoły.

• Bal Karnawałowy

• Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas, w dniu 11 stycznia 2023 roku.

Na pięknie udekorowanej sali gimnastycznej pojawiły się kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny, biedronki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, żołnierzy, Żówie Ninja, Batmany, …nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Na sali podczas pląsów było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały szkołę. Bal umożliwił uczniom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy dzieciom, młodzieży i ich rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie tego wspaniałego dnia.

Kolejny bal karnawałowy już za rok.

• Opłata za obiady za m-c luty 2023r.

wynosi 70,00zł

wpłaty w dniach 20-25 stycznia 2023r.