Opłata za obiady za kwiecień 2024 r.

Klasy 0-III  - 126,00 zł.

Klasy IV-VIII  - 133,00 zł.

wpłaty do 20 marca 2024 r.

• Dzień Otwarty

• W piątek 08.03.2024r. w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty, podczas którego rodzice wraz z dziećmi mogli poznać bazę dydaktyczną placówki, jej pracowników oraz zapytać o wszystko to, co związane z kształceniem oraz działaniami naszej szkoły.

Gości przywitała Pani Dyrektor Adela Domańska, która przybliżyła rodzicom specyfikę funkcjonowania placówki, przedstawiła kadrę pedagogiczną oraz przekazała najważniejsze informację o szkole. Po wprowadzeniu, goście obejrzeli program artystyczny przygotowany przez uczniów klas II i III pt. ,,Witajcie w naszej bajce". Podczas zwiedzania szkoły na maluchy i starsze dzieci oraz ich rodziców czekało wiele atrakcji. W bibliotece dzieci zostały oczarowane światem książki ,później mogły obserwować i uczestniczyć w zajęciach prowadzonych według metody Marii Montessori. Nie zabrakło zajęć plastycznych i językowych. Dużą popularnością cieszyły się roboty, które zostały wykonane i zaprogramowane przez pasjonatów robotyki.

Na zakończenie, wszyscy mieli okazję poczęstować się pysznym poczęstunkiem a na dzieci czekała niespodzianka w postaci brokatowych tatuaży . Dzieci wyszły zadowolone obdarowane drobnymi upominkami

Wyświetl statystyki i reklamy

Promuj post

Wszystkie reakcje:

• Dzień Otwarty Szkoły w Szkolnej Bibliotece

• Tegoroczny Dzień Otwarty Szkoły jak zwykle obfitował w wiele atrakcji. Biblioteka szkolna zaprosiła najmłodszych na spotkanie z Kotkiem, który pięknie wyrecytował wiersz „Chory kotek”. Dzieci były na początku nieco onieśmielone, ale szybko się oswoiły. Na koniec każdy otrzymał ręcznie wykonane zakładki do książki oraz troszkę słodkości.

Pan kotek był chory i leżał w łóżeczku,
            I przyszedł kot doktór: «Jak się masz koteczku!»
            «Źle bardzo…» i łapkę wyciągnął do niego.
            Wziął za puls pan doktór poważnie chorego,
            I dziwy mu śpiewa: «zanadto się jadło,
            Co gorsza, nie myszki, lecz szynki i sadło;
            Źle bardzo… gorączka! źle bardzo koteczku!
            Oj długo ty, długo poleżysz w łóżeczku,
            I nic jeść nie będziesz, kleiczek i basta:
            Broń Boże kiełbaski, słoninki lub ciasta!
            «A myszki nie można? zapyta koteczek,
            Lub z ptaszka małego choć parę udeczek?»

• Pasowanie na Czytelnika

• Pasowanie na czytelnika to oficjalne przyjęcie najmłodszych uczniów do grona czytelników biblioteki szkolnej. Wtedy zaczyna się niesamowita, czytelnicza przygoda dzieci, które mogą już same czytać. W dniu 5 marca uczniowie klasy 1 wraz z wychowawcą gościli w bibliotece szkolnej na uroczystym pasowaniu na czytelnika. Był to dzień, podczas którego na uczniów czeka wiele atrakcji.

W pierwszej części uroczystości pierwszaczki otrzymały garść informacji na temat regulaminu wypożyczania i zasad postępowania z książkami oraz o zasadach zachowania w bibliotece. Następnie uczestniczyli w zabawach polegających na rozwiązywaniu zagadek i rebusów związanych z książką, biblioteką oraz bajkami.

Na zakończenie otrzymali swoje pierwsze książki, dyplom oraz zakładkę.

Zapraszam wszystkich uczniów, nie tylko pierwszaków, do odwiedzin szkolnej biblioteki ;)